עגלת הקניות

העגלה שלך ריקה

הוספת מוצרים נוספים

איך נולד רעיון המייקרים

המייקרים - מיזם סיורי בוטיק אורבניים.
הדגש בסיורים הינו על היוצרים, על העשייה, הידע שנצבר לאורך השנים, טכניקות העבודה השונות הסיפורים המרגשים ובעיקר ההכרות האישית עם היוצרים.
אז למה אתם מחכים??

בואו לטייל איתנו במגוון סיורים מבית ׳המייקרים של חיפה׳
הצטרפו אלינו לאחד או יותר ממגוון סיורים: מסלול אמנים ואומנים, מסלול אוכל בעיר התחתית כולל מסלול בייקרים עם קונדטוריות מאפיות ובתי קליית קפה, מסלול גרפיטי ואמנות רחוב ועוד.

הצוות השלנו

ליאת ולדמן

ליאת ולדמן בת 45 אמא יחידנית לשתי בנות.מייסדת ושותפה במיזם המייקרים.בעלת הסטודיו ליאת ולדמן, מעצבת כבר 20 שנה באהבה גדולה לחומר וליצירה.לא פותחת את היום בלי כוס קפה ☺מכאן והלאה היום רק הולך ומשתפר... אני הוא הסטודיו והסטודיו הוא אני.אוהבת את מה שאני עושה ועוד יותר אוהבת להפיץ את הבשורה הלאה בין אם בלימודי הצורפות או בהדרכת סיורים.מוזמנים לעקוב ולהתרגש איתי יחד ביצירות חדשות.

liat@liatwaldman.comhttps://www.facebook.com/liat.waldman/

https://www.instagram.com/liatwaldman_jewelrydesign/

הסיור האהוב על ליאת

שירי וייצנר

מי אני Hey.Fa.iT
הי, אני שירי. אני בת 42, נשואה ואמא לשני בנים ובת, ואני חיפאית. אבל לא תמיד הייתי כזו.מייסדת ושותפה במיזם המייקרים.שנים נהגתי לומר שאני גרה בחיפה אבל אני לא חיפאית. מן משפט מטופש שכזה, יש שיגידו שהוא אפילו מתנשא. לא קל לבת-מרכז להתרגל לכרמל, זו אפילו משימה כמעט בלתי אפשרית. המשכתי לעבוד בתל אביב במשך המון שנים (לקוחת זהב של כביש 6) ודווקא בשיא ״תהילתי״ כמנהלת שיווק של משקאות למדתי להבין שיש שלושה דברים שאני באמת אוהבת: אופנה, חיים טובים ו… חיפה.אחרי חופשת לידה שניה בה חרכתי את העיר והתאהבתי בה דרך הרגליים, ההתכחשות הסתיימה. למדתי בשנקר סטיילינג אישי, פתחתי עסק ואני עובדת בחיפה. בעצם אני לא עובדת, כי מי שעובד במה שהוא אוהב, לא עובד יום אחד בחייו, נכון?הבלוג שלי הוא על כל מה שמעניין אותי (אופנה, ואוכל, וטלויזיה, ומוזיקה ו…. חיים טובים כבר אמרתי?!), אבל הוא גם ״חיפאי״. הבלוג שלי הוא החיפה שלי, והוא לא לחיפאים בלבד. תמצאו בו המלצות וסקירות, ולעיתים תקראו בו גם על מותגים שאני אוהבת ואוהבים אותי בחזרה. בחלק מהמקרים, בבלוג שלי יש לינקים שמבוססים על תכניות שותפים, אבל חשוב לי להבטיח שאין לכך שום השפעה על תוכן הדברים. כל ההמלצות שלי אותנטיות ונכתבות על פי טעמי וניסיוני בלבד. תרגישו חופשי להגיב, לשאול, להציע ולספר לי דברים שלא ידעתי, כי אני הכי אוהבת ללמוד.

ד״ש מההר הירוק תמיד
שירי

מוזמנים לעקוב אחרי באינסטגרם  או  בפייסבוק  

 swizner@gmail.com או לכתוב לי דוא״ל

הסיור האהוב על שירי